Underworld: Probuzení <- můj první akčňák v kině

22. ledna 2012 v 16:43 | Míša*** |  Deníček
Včera jsem byla s Kájou ve Futuru a protože nám potom nejel žádný autobus, museli jsme jít kolem sedmi na něco do kina. Ještě než jsme vyjel,i zarezervovala jsem vstupenky na jediný film, který vyhovoval našemu časovému rozvrhu, což byl Underworld: Probuzení. Věděla jsem, že to mělo zřejmě nějaké díly před tím, které jsem neviděla, ale tak, říkala jsem si, že to nevadí. Když jsem to v autobuse oznámila Kájovi, řekl, že mě to nebude bavit, a že to nepochopím. Naštěstí ale on ty díly viděl a tak jsme celou cestu autobusem žhavě hovořili o lykanech, upírech a dalších nesmyslech, načež jsem si začala pomalu říkat, že to bude asi vážně hodina a půl nudy.

Po tom, co jsem prošla celé futurum s dvěma tisíci v kapse a nekoupila jsem si zhola nic, jsme si alespoň zašli na jídlo, potom jsem ještě rychle zaběhla do Kenvela a nakonec, ačkoliv jsem si tam v životě nic nekoupila, to byl jediný obchod, kde jsem něco utratila. Koupila jsem si tam dvě trička, jedno s jelení hlavou, což poté doma v mamce vzbudilo podezření o mé věrnosti. No, nicméně, potom už se začalo schylovat k 19:20ti a tak jsme koupili popcorn, colu a šli na věc.
Seděli jsme úplně vzadní řadě uprostřed, bohužel bez dvojsedačky, což jsme nakonec ocenili, protože každý z nás měl svůj držák colu. Prvních 15 minut hrály trailery na filmy, za které budemem mít možnost utrácet v roce 2012, což byly z valné většiny akčňáky, pak nějaké české nesmysly,... Když to zkončilo, tak kája ironicky řekl, že určitě půjdeme na pokračování Prci prci prciček, tak jsem se k němu přidala s Rozbřeskem. Každopádně po dlouhém čekání a skoro snězeném velkém popcornu to konečně začalo. Vůbec jsem se nemusela bát, že to nepochopím, protože za prvé to mělo poměrně primitivní děj a za druhé na začátku to shrnuli a vysvětlili. Už tak v polovině jsem přemýšlela, jak Káju přesvědčím o tom, že mě to fakt bavilo, protože on moc dobře ví, jak nemám ráda akčňáky a krváky, ale tentokrát to byla pravda.

Nevím, ten film měl prostě všechno to, co má film, které mě baví mít. Pěkná kočka, které je všechno ukradené, ne moc zamotaný děj, ne moc dlouhé chvilky ticha a upíři. Jediné, co mě zklamalo byl konec, ze kterého bylo zřejmé, že budeme nuceni utrácet za další díl. Každopádně titulková píseň od Evanescence - Made of stone - to napravila. (viz video) Cítila jsem se tak drsňácky, když jsme se jako jedni z posledních rozhodli k odchodu kvůli nemilým pohledům uklizeček, že jsem málem spadla, když jsem se snažila dotančit dolů po schodech s mým novým jelením tričkem na sobě, které jsem si převlekla, protože mi bylo horko.

Měla jsem potom tak skvělou náladu, že se mi chtělo málem létat. A protože nám ještě zbýval nějaký ten čas, tak jsme si zašli do Tesca a dívali se na samé kraviny, jako rotoped či trampolínu a dělali, že si je určitě někdy brzy koupíme. Pak jsme šli do hygienických potřeb, zkoumala jsem tam něco a Kája znuděně řekl, že se jde raději podívat na ručníky, tak jsem za ním volala: "Na ručníky???" a jeden kluk se mě zeptal: "Ty víš, kde jsou tady ručníky?" Tak jsem byla celá zmatená, načež jsem ho navedla do vedlejší uličky a Kája pak sledoval, jestli si ten ručník vážně kupuje, nebo chtěl jen semnou zapříst hovor. A k mému údivu si ho fakt koupil. Já jsem potom šla testovat testry různých vůní a deodorantů a to co jsem cítila, bylo vážně neuvěřitelné, konkrétně se jedná o značku Playboy - play it sexy, nikdy jsem necítila nic lepšího. Okamžitě jsem si ji chtěla koupit, ale bylo mi jasné, co by mi mam´ka řekla, že jsem utratila 4 stovky za takovou věc, tak jsem to raději nechala být, a koupila jsem si alespoň deodorant ve spreji ze stejné značky, který voní sice stejně, ale méně výrazně.

No, nicméně, něco kolem tisícovky mi pořád zůstalo a tak zítra vyrážím do shopping parku, doufám, že tam se mi snad něco líbit bude. Sice tam není Gate, ale ten mě včera pořádně zklamal, takže nevadí. Sázím na New yorker, ten shoppingparkový nikdy nezklame.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Absint Absint | Web | 22. ledna 2012 v 17:36 | Reagovat

Z předchozích dílů Underworld jsem viděla snad jen jeden a na tenhle jsem se původně taky chystala. Pak jsem se ale rozhodla pro Muži, kteří nenávidí ženy. I tak si Underworld - probuzení nejspíš brzo stáhnu :-D Jinak gratuluji k novým věcem, to červené tričko se mi hodně líbí ! :-)

2 Adelaine Pierce Adelaine Pierce | Web | 22. ledna 2012 v 18:41 | Reagovat

Viděla jsem všechny díly a ačkoliv to není můj nejoblíbenější film o upírech a vlkodlacích, na další díl se asi podívat půjdu. :)

3 Miqelka Miqelka | Web | 23. ledna 2012 v 14:45 | Reagovat

Mě se underworld líbil, po těch třech dílech už to je zamotané až až... první dva se mi líbili asi nejvíc .)

Já se chystám na Sherlocka Holmese, protože režisérské tempo Guy Ritchieho miluju .)

4 Míša Míša | Web | 23. ledna 2012 v 19:58 | Reagovat

[3]: : Taky jsme chtěli, ale nestihli bychom autobus domů...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama