Čím více činností, tím méně učinnosti

13. května 2012 v 11:37 | Míša*** |  Deníček

Dneska jdu s Kájou do kina na Avengers. Sice je mi nějak divně... ale Kája se na to už celý týden těší jak malé dítě a nejraději by zkoukl všechny filmy v nichž se kdy objevila nějaká akční postava z Avengers, aby si byl jistý, že mu dojde každý vtípek, takže mu to už nemůžu odvolat. Kromě toho dneska je v Cinestaru Akce, že všechny 2D filmy tam jsou jen za pade a třidéčka za stovku, takže není divu, že všechny sály jsou už vyprodány. Už mám našetřeno na vstup, ale ještě musím dosekat zbytek trávy, abych se do té ostravy vůbec dostala. Jízdenky jsou dneska drahé. Popkornu nebude ani za nic a kolu snad obstará má drahá polovička.

Jinak jsem dneska ulklízela a narazila jsem pod nánosem prachu na jistý černý hudební nástroj ležící zcela opuštěně na mém konferenčním stole hned vedle tří čísel 21. století, které jsem si chtěla přečíst už před měsícem.


Když má člověk blbou náladu, tak prostě nic nestíhá i kdyby měl nekonečně mnoho času. Prostě se mu nechce. Úplně nejhorší je, když si otevřu okno a lehnu si do postele... mimochodem to okno je hned nad mojí postelí... a začne mi být zima a nejsem schopná se postavit, abych to okno zavřela a tak raději mrznu jak nejdéle to jde.

Neštěstí pramení ze stráty smyslu toho, co děláte a do teď jste tomu věnovali soustu úsilí, času, peněz a kdoví čeho dalšího a avy si pak uvědomíte, že to bylo k ničemu.

No, co důležitého se ale stalo. Mám nové boty. Jo, už to začíná být otravné, ale moje boty obvykle nemívají dlouhou životnost. Běhání na autobus a chození po těch děravých chodnících podpadkům nepřidává. Nicméně... tyhle boty mi koupila matička. Nejsem zvyklá, že mi ještě něco kupuje, obvykle když jde o oblečení, musím si našetřit sama. Ale včera jsme jeli do shopping parku a ona měla nějakou dobrou náladu. No a v jednom obchodě byla sleva 20% na všechno zboží, a takové luxusní boty jsem neviděla už hodně dlouho, nicméně mamka z nich byla unešena také, takže jsme tam nechaly dva tisíce a každá jsme si nesla svou krabičku. Zase máme stejné boty. Už mám těch podobností plno... možná je to proto, že se bojím, abych nebyla stejná jako ona. Vzpomínám si, že když jsem chodila do školky, tak si všichni mysleli, že mamka je moje sestra... Nosila vždycky 2 pletené copánky a vypadala vážě hodně mladě.

No další věcí je, že pokračuji na tom rámu od zrcdla, co jsem našla staré v dílně. Už jsem mu našla využití... dělám ho pro jednoho kamaráda. Jezdili jsme kdysi s rodiči na chatu a na půdu šopy jsem si se sousedem vždycky natahala nehorázné množství krámů a hráli jsme si na manžely. No a ten kamarád to má podobné, akorátže místo půdy má celý baráček... a už si tam také nehrajeme na rodinku. No a tak mám vždycky radost, když mohu přiložit ruku k dílu. Loni se malovaly zdi a tapetovalo se, tak jsem se vyřádila, letos mi to už asi chybí, tak jsem se pustila do toho. Nejdříve jsem ho natřela na bílo, ptom jsem si koupila liháče a nakreslila tam nějaké blbosti, mám zatím jen půlku a už mi dochází inspiration... nakonec to přelakuji bezbarvým lakem, protože přeci jen nesmazatelné fixy nejsou vždycky nesmazatelné. No a navíc ty fixy už dopsaly a momentálně nemám na nové, sice stojí jen 14 kaček, ale teď nemám ani to, takže se to chvilku zdrží. Každopádně doufám, že až ho dokončím, najdu v dílně další kus dřeva (což je dost pravděpodobné, protože mamka přitáhne lecos) jelikož mě to děsně chytlo. Kája už závidí, že dělám i něco jiného než pro něj... Jak to zatím vypadá (naživo a bez odlesku blesku a té deformace :D vypadá o ždibínek lépe):

No a ještě pár novinek mám. Založila jsem si facebook. Ve čtvrtek. Jo, zatím jsem tam byla tak 3x. Hned mám lepší přehled o dění. Kája mi totiž informace zděluje zásadně na poslední chvíli. Myslím, že to dělá záměrně, abych neměla moc času nad tím přemýšlet a pak to odvolat.

No a ve čtvrtek tuším jsem byla s jedním kamarádem a prohledávali jsme youtube... a ten kamarád mi ukázal jednoho poměrně mladého umělce nazývaného THePETEBOX. No a ačkoli nejsem příznivec beatboxu, kterému se tento umělec ze spojeného království věnuje, musím před ním smeknout. Přeci jen zvuk dřeva a kovu mi příjde divočejší něž nějaké pobrukování a plivání do mikrofonu... Ale tento pán mě okouzlil, protože to, co udělal s písničkou Where is my mind... mě naprosto odrovnalo. Je vážně dobrý. Muselo být nesmírně těžké vychytat přesný čas... no už teď mi chybí odborná terminologie, abych to mohla popsat, tak se raději koukněte sami. Mimochodem tento chlapík coveroval taky Lithium od Nirvany. Nemám ráda lidi, co mi šahají na Nirvanu, ale nevím proč mu to odpouštím.
No a poslední věc, která mě doprovází posledními dny je hlášení F8, které mi naše myčka předhazuje se zvukem varovného pípání pokaždé, co se jí marně pokouším zapnout s chutí vyhnout se odrbávání zbytků z nádobí ve dřezu, protože jí se nechce už týden umývat. Už jsem úplně zapomenula, jaké je to úmorné pořád něco umývat, takže teď se raději stravuji jen jogurty a oplatkama, protože umýt lžičku ještě zvládnu.

No nic, jdu se podívat alespoň na chvilku na školu... protože se z avengers vrátím tak o půl deváté a to už se mi nic nebude chtít, budu se asi dívat z tepla postýlky na Hlas Československa, i když už mě to ani nebaví... Veselovská je divná a už ani nezpívá dobré písničky, pak vypadl ten, co zpíval Mansona jenom protože Michal David je kretén... a prostě už mě tam nikdo nebaví.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Daysy Daysy | E-mail | Web | 13. května 2012 v 12:24 | Reagovat

To je krásný pokojík!

2 kralicek-lolo kralicek-lolo | 13. května 2012 v 12:39 | Reagovat

Dobře máklé.Kolik je ti let?Jsem kralicek-lolo.Budeme kamarádky?je mi 9 let. ;-)  ;-)  ;-)

3 Miqelka Miqelka | Web | 14. května 2012 v 0:23 | Reagovat

Na ty boty jen závistivě koukám!
To K nemůže dát v Avangers je tolik postav, že každému něco uteče. Ale někteří komixáci jsou fajn. Můj favorit je Wolverin :D

Parádní rám, trochu mě to deptá. Taky bych s tím svým obydlím mohla něco udělat. 4 roky oranžová stěna a největší změnou jsou neúmyslný červený cákance nad stolem.

Vítej ve světě facebooku! Ještě před rokem jsem tomu celkem propadala, ale někam to zmizelo...asi stárnu, protože právě až moc ironicky směji komentáři nade mnou, i když vím, jak je to hnusné.

4 m. m. | Web | 21. května 2012 v 18:04 | Reagovat

Hej, ta výzdoba je úplně luxusní :) To by mě vůbec nenapadlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama