Fuck yea.

6. května 2012 v 14:50 | Míša*** |  Deníček
Dneska je venku pěkně. Ale uvnitř ne. Má neschopnost urovnat věci kolem sebe, jako například odnést nádobí do myčky, posbírat oblečení ze země, uklidit věci na svá místa a podobně, neplyne jen z toho, že mám poslední dobou dost málo času a nálady na dělaní čehokoliv, ale hlavně z toho, že by to pak tvořilo silný kontrast s mým vnitřním rozpoložením, které se srovnaným a uklizeným nazývati nedá.

Každopádně jsem se rozhodla začít více tvořit, protože život je krátký a nudný. Tak jsem našla v dílně rám starého zrcadla a budu ho natírat a trošku ho zkrášlím. Pak má závěrečná práce do výtvarky - budu tvořit sochu lva z tapetovacího lepidla a starých novin a nakonec jsem se konečně pustila do toho bílého trička, které by v Kájově skříni nerado bílým zůstalo a barvama na textil, teda spíše s velmi malým zbytkem barev, jsem se pustila do kájovy oblíbené: Fuck yea. Více či méně... snad se mu bude líbit:


Kája teď maká jak splašený a honosí se částkou money, která mi pohromadě způsobuje lehké dýchací potíže. Včera se rozhodl, že potřebuje nějaké kratší kalhoty, když je takové horko a jeli jsme nejdříve do Nové Karolíny a potom do Futura.
O, jak já po včerejšku nesnáším nakupování. Teda hlavně nakupoval K., což bylo poměrně fain, protože bez mojeho souhlasného: "Ano, zlatíčko, to ti sluší" by si nekoupil vůbec nic a tak jsme koupili červené plavky, což musel chvilku rozdýchávat, než jsem ho překecala, tričko s The Beatles a ještě pár jiných, koupil si tílko, což je jeho motivací na snahu o pořízení nějakých těch svalů navíc, aby v něm prý vypadal dobře a konečně také ty kraťasy, které podle mě, byly trochu předražené - ano, slyšíš správně, New Yorkere! - ale, když se mu líbí.

Já jsem sice také dostala od rodičů nějaké ty peníze, ale co s šesti stovkama - Tak jsem si koupila 3 trička bez rukávů, abych se nemusela v autobuse tak péct a konečně - PODPRSENKU. Už asi něco kolem půldruhého roku žádnou zásadně nenosím, protože za prvé - Kája není zrovna nejlepší v jejím rozepínání a hlavně za druhé - je to děsně nepohodlné. Ale zas na druhou stranu v ní vypadám lépe a obdařeněji, tak proč ne, že? Koupila jsem si ji v RESERVEDU za dvě stovky ve slevě a jsem spokojená.

No a konečně, když už jsme byli uchození k smrti, jsme si zašli do cinestaru, konečně jsme si zařídili club card a koukli jsme se na HAVRANA, jelikož vzhledem k výskytu spisovatele Alana Edgara Poea a jeho povídek v tom filmu jsme předpokládali, že to bude forma zábavného učení. Nevím, nakolik se toto splnilo, ale vím jistě, že Poe musel být pěkný vyšinutec, když dokázal napsat takové krváky. Jednou jsem si musela zakrýt oči, protože to - ne, že by to bylo strašidelné - ale prostě měla jsem z toho úplně husí kůžu a blbý pocit. Sem tam ten film byl zmatený a sem tam jsem nechápala o co jde a možná by bodlo mít přečtenou alespoň nějakou jeho knížku, než to uvidím, ale jsem celkem spokojená. Navíc, vzhledem k tomu, že platil Kája, měla jsem to zadara.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marmeládová princezna Marmeládová princezna | Web | 6. května 2012 v 15:24 | Reagovat

Jé, tričko s Beatles...kde, jestli se můžu zeptat :-) ? Mám jedno z Pull&Bear a potřebovala bych další :-D. Beatles se krásně nosí...by mi bylo i docela jedno, že by bylo pánské :-D. To tričko se určitě líbit bude...je to parádní..

2 Marmeládová princezna Marmeládová princezna | Web | 6. května 2012 v 15:42 | Reagovat

Díky moc :-). Mám v plánu se do té Nové Karolíny jet v co nejbližší době podívat, mám to v rámci možností blízko a potřebuju nové plavky, tak třeba tam na něco s těma Beatles ještě narazím...je to taková moje úchylka :-D.

3 Nancy Nancy | Web | 6. května 2012 v 19:09 | Reagovat

nadherne tricko, to fuck yeah. keby mi toto niekto vyrobil tak ho budem do smrti milovat :D

4 Míša Míša | Web | 6. května 2012 v 19:34 | Reagovat

[3]: : Doufám, že K. to tak bude cítit taky :D

5 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 7. června 2012 v 16:15 | Reagovat

Závidim vám peníze a nákupy. :) I tričko s Beatles...
A taky bych chtěla být tak "obdařená" abych nemusela nosit podprsenku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama