Zvláštní Sinead

20. října 2012 v 17:00 | Míša*** |  Hudba
Je dost možné, že nejlepší léta Sinead O´Connor už má za sebou a ještě před nedávnem jsem ani nevěděla, jak se její jmého píše, protože upřímě řečeno, kromě jedné písničky, její tvorbu moc nemusím, ale poslední dobou, co nutně potřebuji častý oddech od hardrockových i méně rockových skupin, abych mohla v klidu lítat ve fantazii i po klidnějších místech, jsem se o ni začala zajímat, protože, co se týče hlasu, je naprosto dokonalá. Co se týče textů, mají duši...

Celkově se mi nelíbí její styl, ale je to neuvěřitelně dobrá zpěvačka. Jedinou písničku, kterou naprosto obdivuji je Nothing compares to you, protože úpřímě, je tak krásná a když jsem ji ještě neměla tak oposlouchanou, tak mě z ní mrazilo po zádech, jak je úžasně procítěná v jejím podání. A není divu, ona ví, co má cítit. Její dětství by asi nechtěl nikdo zažít, ale stálo to za to. Je úžasná. Pochází z Irska...a má poměrně pro některé pobuřující názory na náboženství. Tvrdí něco ve smyslu, že náboženství boha ničí.

No, každopádně, nejvíce mě dostalo, když jsem ji slyšela zpívat písničku od The Animals. House of the rising sun... Protože je to úplně jiná písnička, ne že bych tu původní neměla ráda, ale z té její verze srší úplně jiná energie, a zpívá to tak strašně moc krásně. Určit si ji poslechněte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama