Prosinec 2014

Dokonalá přítelkyně nebo jen nedostatečně majetnická?

25. prosince 2014 v 20:46 | Míša*** |  Deníček
Já mám tak ráda všechny ty "inteligentní" diskuse, kterých je na internetu jen o ždibínek méně než "inteligentních" diskutujících. Tak například zrovna teď jsem četla jednu, v níž slečna přišla s následující otázkou: "Vadilo by vám, kdyby váš přítel měl jako tapetu mobilu nějakou sexy kočku staženou z netu?"

Jako správná já jsem se nad tím jen zasmála, ale smích mě rychle přešel, když jsem pokračovala ve čtení odpovědí. Většina psala něco ve smyslu: "No nevím, mi by to nepřišlo zrovna ok.", "Rozhodně by mi to vadilo, měl by mít na tapetě mě." a podobné pro mě nepochopitelné odpovědi. Chvilku jsem váhala, jestli k tomu mám něco napsat. No a jak už tomu u mě bývá, nakonec jsem se neudržela. Vzpomněla jsem si na jednu svou příhodu. Můj přítel sice nemá mobil, který by zvládnul zobrazit tapetu nějaké sexy kočičky, ale za to měl v té době dost vymazlený počítač s obrovským monitorem, bylo to asi před třemi lety. No a jeho výběr slečen z intenetu nebyl vůbec špatný, nikdy mě ani nenapadlo na ně nějak žárlit nebo podobně, ale prostě už mě dost omrzelo koukat měsíc na ten stejný zadek, tak jsem se jednoho chladného večera zachumlala do peřinek a strávila asi hodinku vybíráním wallpaperů v jeho rozlišení. Všech 10 holek jsem mu pak poslala a řekla mu, ať si nějakou vybere. A nebyl by to ten můj informatik, kdyby co se týče technologií neměl oproti mě nějaký ten náskok, takže to vyřešil elegantně a co 15 sekund jsme se mohli kochat jiným poprsím.

Samozřejmě, že když jsme spolu randili teprve půl roku a on mě prvně pozval k sobě domů, měl vzorně uklizeno, vytřeno, seřazené ikonky na ploše a na pozadí něco zcela neutrálního, nic moc klučičího, ale zároveň nic přihřátého jako růžové jednorožce na létajícím obláčku. Ale teď, když už spolu máme několikaletou hostorii, nenapadlo by mě řešit takové kraviny. :-) Ten nepořádek v pokoji mu většinou udělám já, když příjdu a na stole mu leží talíř s nedojezeným obědem, zajásám a když to není rizoto, ještě si pochutnám a špinavé ponožky na zemi prostě odkopnu do kouta.

Pořád přemýšlím, čím to je. Dost jsem se bála reakcí typu: "Jde vidět, že ti na něm asi tolik nezáleží a moc ho nemiluješ.", ale asi jsem přišla na to, čím to je. Můžu mu věřit, vím, že jsem pro něj nejdůležitější a že by mě za žádnou z těch holek složených z pixelů nikdy nevyměnil. Kdybych někdy na něj neměla náladu, rozhodně by mi nedělalo problém ho vykopnout z postýlky a poslat odreagovat dokonce i k nějakým číčám ve formátu avi, mp4 nebo wmv, jeli libo... A jsem proto špatná přítelkyně? Že ho neomezuji na každém kroku a nenutím celé dny civět jenom na mě? Tak nějak by mě vůbec zajímaly výsledky ankety Kolik zadaných mužů zahání své touhy i v nepřítomnosti svých drahých protějšků, kolik z nich mělo vůbec tu kuráž to svému drahému protějšku prozradit a samozřejmě kolik z těch protějšků z toho udělalo nehorázné drama.

Další z mých oblíbených témat je třeba: "Jak by měl vypadat váš dokonalý partner?"
Samozřejmě vysoký, modré oči, tmavé vlasy a sexy zastřihnutý porost, na sobě nějaký hodně drahý ohoz, bmwčko v garáži, starostlivý, něžný, věrný, inteligentní a nejlépe s vysokou školou, pořádný, obětavý, pracovitý, se skvělou pamětí na výročí našeho prvního rande, chycení za ruku, pusy, příchuti mého lesku na rty a písničky, která u toho hrála. BRRR... O tom to přece vůbec není, najít si někoho tak nechutně dokonalého. To by byla taková zatracená nuda. Lepší je si najít někoho, s kým se cítíte být sebou a pak se naučit žít s tím, jaký je on. Každé ráno po něm našroubovat víčko na zubní pastu, sklopit prkýnko a pochopit, jak přemýšlí, aby se dalo vyhnout všem zbytečným hádkám. Ve vztahu je pro mě nejdůležitější, když se s tím člověkem cítím hezky a přitahuje mě, všechno ostatní už je pak jen to kouzlo nevědomosti a ta výzva naučit se porozumění a soužití s danou osobou, abychom mohli prožít ten ukrutně dokonalý život jako v romantických filmech.

Jednoduše dle mého názoru, dokud ve vztahu máte potřebu vyvádět kvůli nějaké tapětě na ploše mobilu, asi to nebude ten pravý. :-)


A je sex s holkou lepší než s klukem?

23. prosince 2014 v 1:59 | Míša*** |  Deníček
Když už se teď nacházím ve fázi, kdy jsem schopná prohlásit, že těn dvouletý vztah s Ní, je za mnou, přišlo mi nefér nenapsat tady o Ní pár řádků, když to byla tak důležitá část mého života. No a protože mi přišlo chabé a netaktní tady vypisovat podrobnosti z našeho společného života, rozhodla jsem se konečně zapřemýšlet nad otázkami, které mi za tu dobu, co jsme spolu chodily, byly opakovaně pokládány a já jsem nikdy neměla zcela jasno v tom, co mám odpovědět, protože mě zaskočily.

Jééé takže ty jsi spala s holkou i s klukem, co je lepší?
Jééé a je vanilková zmrzlina lepší než čokoládová? :-) Na tuto otázku nelze odpovědět jinak než subjektivně. Kdybyste se zeptali lesbičky, nejspíš by moc neváhala. Je to trošku jako zeptat se nějaké "zkušené" holky, který z jejich mužských partnerů byl nejlepší, taky hodně záleží na tom druhém. Ale abych to tady neobkecávala, co se týče mě, obojí mělo něco do sebe a obojí mi dodávalo úplně jiný pocit uspokojení. Možná to je ten důvod, proč je pro mě těžké se jednoho z toho nadobro vzdát. S klukem to pro mě je hlavně o tom pocitu, že vím, že mě chce, že se mu oddám a nechám ho ať si mě vezme tak, jak chce on. S holkou je to pro mě trošku jiné. Může to trvat hodiny a nepřestane mě to bavit, je to hravé, provokativní, vzrušující a odsuzované. Nicméně obojí je pořád sex... a nevím, jestli to tak vnímá každý, ale v tom mi jde hlavně o to, aby byl co nejspokojenější ten druhý, takže by mi asi vyhovovalo najít si co nejsobečtějšího partnera :-).

A co ti může dát holka, co kluk ne? Vždyť i kluci mají ruce a jazyk.
Toto je vůbec jedna z nejméně inteligentních otázek, kterou jsem zažila. Ale chápu, že pro někoho, kdo to tak necítí, může být těžké si to představit. Takže... bych to řekla asi takto: Chtít holku neznamená, že chcete jen aby vás uspokojovala svými ústy, prsty a kdoví čím vším jiným. Jde tam o to, že tu holku chcete vším možným uspokojovat vy a o tu touhu se jí dotýkat na všech těch ženských místech, která žádný běžný kluk bohužel nemá.

A co na to vaši?
No, moji rodiče se to dozvěděli poměrně kuriózním způsobem po tom, co jsem to před nimi více jak půl roku tajila. Taťka to prý tušil. Každopádně zjistila to má maminka, když jsem jí odkázala svůj starý telefon s nesmazanýma smskama jako bonus navíc. No, řekněme, že to brala poměrně těžce... ne, že by mi něco vyčítala, spíše se vyhýbala v konverzacích o ní představě, že je to má přítelkyně a brala ji jen jako kamarádku. Když jsme se po dvou letech rozešly, neměla jsem vůbec sílu jí to říct. Asi bych se sesypala, kdybych z ní vycítlia, že je za to ráda. Když teď mám zase přítele, zdá se spokojenější. Ale přesto mě silně zasáhlo, když mi nedávno řekla. Míšo, když dvě holky spolu chodí, není to zrovna normální.

A co vlastně znamená "vyspat se s holkou"?
Ačkoli tento dotaz zní na první pohled jako z bravíčka, musím přiznat, že mi ze začátku dělalo problém to nějak blíže specifikovat. Jako které praktiky musí být provozovány, aby se už dalo říct, že jsme spolu spaly. Ale pak to přišlo tak nějak přirozeně. Asi záleží na každém, co a jak individůálně cítí, že se pod tímto výrazem skrývá. No a pokud se pro zodpovězení této otázky nechcete pouštět do lesbického vztahu, tak na na netu je spousta videí, ze kterých si lze udělat nějakou představu. :-)

A kdo je ve vašem vztahu "kluk"?
Nikdo.. kdybych chtěla chodit s klukem, nehledala bych si holku. Líbí se mi nalakované nehty, upravené dlouhé vlasy, jemné vystupování a přehnané urážení. :-) No a já jsem si taky za tu dobu holit nohy nepřestala (:-)) teda aspoň jsem to zanedbávala srovnatelně s dneškem. :-)

Být s holkou je naprosto jiné než s klukem. Týden přehnaných reakcí a prudkých změn nálad se v měsíci vyskytuje pro jistotu dvakrát. Nejspíš je to mnohem větší výzva. A čím více úsilí se do věcí vkládá, tím větší pak přinese uspokojení ta vykonaná práce. No a zkusit by si to asi měla každá holka, aby pak pochopila, jak musíme ty naše kluky štvát :P.